popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkołyZAPROSZENIE na niezwykły wieczór do SP nr 31 w Toruniu.
Dyrekcja i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 31 w Toruniu organizują 23 marca od godz. 17.00 niezwykły wieczór. Jego pierwszy etap to Drzwi Otwarte dla przyszłych uczniów klas I i dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz ich rodziców. W programie wydarzenia: spacer po szkole, prezentacja osiągnięć uczniów i ich zainteresowań, spotkania z nauczycielami, występy artystyczne, warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe i taneczne, robotyka.
Kolejny etap niezwykłego wieczoru to V edycja imprezy DobraNoc w Szkole - autorskiego projektu kadry rubinkowskiej placówki, pomyślanego jako okazja do innowacyjnej edukacji połączonej z zabawą i rozrywką. Na uczniów i ich rodziców oraz mieszkańców osiedla w godz. 18.00 - 21.00 czeka mnóstwo propozycji, działań i inicjatyw gwarantujących atrakcyjny wieczór w szkole.
Zapraszamy!
Informacja o drzwiach otwartych
konstytucja 3 maja

27 kwietnia klasy IV- VI szkoły podstawowej i gimnazjum odświętnym strojem i kokardkami w narodowych barwach zaznaczały zbliżające się święto Konstytucji 3 Maja.

Szczególnym akcentem tego dnia był apel przygotowany przez panie: Barbarę Jackowską i Sylwię Hadrysiak, w którym uczniowie klas piątych przybliżyli nam zagadnienia związane z tym, tak ważnym w historii kraju dokumentem.
Widzowie ujrzeli na scenie wnętrze studia telewizyjnego, dokąd wehikuł czasu sprowadził ubranych w historyczne stroje twórców Konstytucji 3 Maja: króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Hugona Kołłątaja, Stanisława Staszica, Ignacego Potockiego i Stanisława Małachowskiego. Prowadzące program dziennikarki pytały zaproszonych gości o cel i główne postanowienia tego dokumentu. Nagle na scenę wdarła się caryca Katarzyna II, która przepowiadała brak powodzenia polskich reform i utratę państwowości. Na pocieszenie jedna z dziennikarek powiedziała, że po 123 latach niewoli Polska odzyska niepodległość i będzie dumna ze swej pierwszej europejskiej, a drugiej na świecie konstytucji.
Na zakończenie nawiązano do, obchodzonego dnia 2 maja, Święta Flagi.

Apel z okazji 2...
Apel z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Apel z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Apel z okazji 2...
Apel z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Apel z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Apel z okazji 2...
Apel z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Apel z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja