popielata linia pozioma

Komunikat Dyrektora Szkoły - Opieka w dniu 02.11.2018

logo sp31 155x155Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w dniu 2 listopada 2018 r. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dniu wolnym od zajęć dydaktycznych w godzinach od 8:00 do 16:00, jeśli tej opieki potrzebują.
Termin złożenia deklaracji w sekretariacie – do wtorku 30.10.2018 r.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

teatr bratanki 2017

W ostatnim tygodniu naszą szkołę odwiedził niezwykły teatr, złożony z Podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu.

Zespół teatralny "Bratanki" zaprezentował najmniejszej publiczności spektakl "Szczęście" (na podstawie bajki Benedykta Hertza "Trzewiki Szczęścia"). Bajka opowiadała o sprytnym Szewczyku, który dobrze wiedział czym jest szczęście i radość z życia oraz o rozkapryszonej, znudzonej i smutnej księżniczce, której nikomu nie udało się dogodzić. Szewczyk przy pomocy tajemniczych trzewików pokazał królewnie, co to znaczy być szczęśliwym.

Teatr poruszył ważny problem - własne szczęście można docenić dopiero wtedy, kiedy zazna się odrobinę goryczy. Dzieci oglądały go z wielkim zainteresowaniem i brały aktywny udział w rozmowie na koniec spektaklu.

Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego
Występ zespołu ...
Występ zespołu teatralnego Występ zespołu teatralnego