popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
glos profilaktyki 2017

22 uczniów z klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum skorzystało w dn. 7 kwietnia 2017r. z wielu super atrakcji zorganizowanych w ramach Toruńskiego Głosu Profilaktyki.

Spośród wielu propozycji uczniowie wybrali warsztaty - wokalny, zumbę, "Metody kryminalistyczne", "Samoobronę", "Spotkanie z piosenką aktorską i aktorką Teatru im. Wilama Horzycy", naukę gry na misach tybetańskich i pierwszą pomoc przedmedyczną. W gościnnych progach II LO zapewniono nam także pyszny poczęstunek i świetną atmosferę wspólnej zabawy w gronie rówieśników z toruńskich gimnazjów. Oby Głos Profilaktyki stanowił dla naszej młodzieży inspirację do rozwoju własnych zainteresowań i realizacji pomysłów na sensowne spędzanie czasu wolnego. Nudzie i marnowaniu czasu przed komputerem zdecydowanie mówimy NIE!

Pedagog szkolny ZS nr 31
Grażyna Budzyń