Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

 
 
glos profilaktyki 2017

22 uczniów z klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum skorzystało w dn. 7 kwietnia 2017r. z wielu super atrakcji zorganizowanych w ramach Toruńskiego Głosu Profilaktyki.

Spośród wielu propozycji uczniowie wybrali warsztaty - wokalny, zumbę, "Metody kryminalistyczne", "Samoobronę", "Spotkanie z piosenką aktorską i aktorką Teatru im. Wilama Horzycy", naukę gry na misach tybetańskich i pierwszą pomoc przedmedyczną. W gościnnych progach II LO zapewniono nam także pyszny poczęstunek i świetną atmosferę wspólnej zabawy w gronie rówieśników z toruńskich gimnazjów. Oby Głos Profilaktyki stanowił dla naszej młodzieży inspirację do rozwoju własnych zainteresowań i realizacji pomysłów na sensowne spędzanie czasu wolnego. Nudzie i marnowaniu czasu przed komputerem zdecydowanie mówimy NIE!

Pedagog szkolny ZS nr 31
Grażyna Budzyń