popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
dzielnicowy 2017

W dn. 21.03.2017r. uczniowie klas drugich Gimnazjum spotkali się z Panem Piotrem Brzostkiem – Dzielnicowym Komisariatu Policji Toruń - Rubinkowo, który zaprezentował środki przymusu bezpośredniego i wyjaśnił prawne aspekty ich zastosowania w pracy Policji.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska najczęściej stosowane, autentyczne  środki przymusu. Trudno było się z nimi oswoić, mimo możliwości przymiarek, ale właśnie niech tak zostanie! Oby nasi uczniowie nigdy nie musieli doświadczyć  przymusu bezpośredniego… Pan Dzielnicowy interesująco wyjaśniał, demonstrował, odpowiadał na liczne pytania uczniów, którzy już w poprzednim roku szkolnym uzyskali od niego  wiele informacji o prawnej odpowiedzialności osób nieletnich i bezpiecznym kibicowaniu.

28.03.br. odbyło się kolejne spotkanie Pana Dzielnicowego na ten sam temat, tym razem  z uczniami klas pierwszych Gimnazjum.

Podagog szkolny
Grażyna Budzyń

 

Środki przymusu...
Środki przymusu bezpośredniego do naszej przymiarki Środki przymusu bezpośredniego do naszej przymiarki
Przymiarka Piot...
Przymiarka Piotra do pałki - nie jest lekko... Przymiarka Piotra do pałki - nie jest lekko...
Środki przymusu...
Środki przymusu bezpośredniego Środki przymusu bezpośredniego
Pan Dzielnicowy...
Pan Dzielnicowy Piotr Brzostek Pan Dzielnicowy Piotr Brzostek
Przymiarka Kajt...
Przymiarka Kajtka do hełmu Przymiarka Kajtka do hełmu
Błażej gotowy d...
Błażej gotowy do udziału w akcji Błażej gotowy do udziału w akcji
Błażej gotowy d...
Błażej gotowy do udziału w akcji Błażej gotowy do udziału w akcji
Dawid zaskoczon...
Dawid zaskoczony wagą tego środka przymusu bezpośredniego Dawid zaskoczony wagą tego środka przymusu bezpośredniego
Było dużo naszy...
Było dużo naszych pytań do Pana Dzielnicowego Było dużo naszych pytań do Pana Dzielnicowego