Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

 
 
konferencja2017a

Trwają ostatnie prace organizacyjne wokół IV Konferencji Oświatowej "Autyzm-Droga do Samodzielności". Ta oświatowa inicjatywa zgromadzi w naszej szkole około 200 odbiorców. Są wśród nich wykładowcy, terapeuci, nauczyciele, pracownicy PPP, lekarze, szefowie fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz edukacji i terapii osób z autyzmem, studenci i rodzice. 

Trwa też zakrojona na szeroką skalę kampania medialna. Działania promocyjne są niezbędne w sytuacji, gdy trzeba promować wydarzenie oświatowe tej rangi. Warto podkreślić, że opieką medialną objęły Konferencję: TVP3 Bydgoszcz, TVTORUŃ, NOWOŚCI, Radio Zet Gold. Oznacza to, że na antenie dwóch telewizji i stacji radiowej oraz na łamach najważniejszego toruńskiego dziennika zostaną opublikowane informacje o Konferencji oraz relacje z niej. Również Gazeta Pomorska zapowie na swych stronach naszą Konferencję. To ważne w kontekście problematyki i celów, jakie konferencja sobie stawia.
Z kolei patronatem honorowym to ogólnopolskie wydarzenie oświatowe objęli: Prezydent Miasta Torunia, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty w Bydgoszczy, Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie, TODMiDN, Fundacja Bliżej Dziecka.

patronat konferencja1